Przeklnij ten dom

2007-01-01
Data 1. wydania:
1990-01-01
Anna Pajek
barbara wood przeklnij ten dom romans

więcej Więcej

Książka na 6 gwiazdek, bądź trochę mniej. Nie poruszyła mnie, nie wciągnęła na tyle żeby mnie zaciekawić jakimkolwiek wątkiem. Fabuła osobliwa ale mocno do przewidzenia, tak jak każdy ruch bohaterów. Cała opowieść ciągnie się długo. Gdy zaczyna być ciekawie książka się kończy pospolitym zakończeniem 😊

Chwilami mecząca bo dialogi się bez przerwy powtarzają: ,,dziecko, ale po co Ci to? Bo chce znać prawdę. Ale po co? Po to tu przyjechalam. Ale po co Ci to? I tak bez konca. Jednak gdyby ja uszczuplic o te wlasnie dialogi to ksiazka jest super. Przeczytalam w 3 dni - dodam ze omijalam opisy i czasem dialogi wciaz te same. Fabula swietna.

Sześć gwiazdek wyłącznie za to, że udało się autorce sprawić, iż moja wyobraźnia przeniosła mnie do starego, angielskiego dworu. Niestety fabuła bardzo płytka, akcja przewidywalna, raczej nie zainteresuję się pozostałą twórczością Barbary Wood.

planowałam kryminał, natrafiłam na romans.
książkę przeczytałam, ale nie zagościła na mojej liście książek wart uwagi.

Leyla Pemberton wezwana listem ciotki do rodowej posiadłości pragnie dowiedzieć się co dzieje się w domu.
Poznaje kuzyna swojego Colina, chce zgłębić tajemnice jakie wydarzenia miały miejsce i odkrywa że ciąży klątwa tam, klątwa dotyczy także jej.
Akcja z początku ciągnęła się bardzo,,po jakimś czasie gdy czytałam rozwinęła się mocno,świetna akcja budowało napięcie w...

32/2014

Ciężko wystawić ocenę książce, której się nie przeczytało. Ale nie mam sił nawet na nią patrzeć.
Być może za wcześnie ją skreśliłam (po kilkudziesięciu stronach), ale to najwyraźniej nie moja bajka.

Moje pierwsze spotkanie z panią Wood rozczarowało mnie, książka słabiutka, może kobietom się spodoba. Ni to powieść kryminalnba , akcji zero, napięcia też.Sam nie wiem co tu można dobrego napisać Czy sięgnę po kolejne pozycje tej autorki, nie bardzo mi się to uśmiecha, chyba , że ktoś poleci mi ciekawszą pozycję, która zmieni moje zdanie na temat tej autorki.

Gniot, jakich mało! Infantylna intryga, infantylna akcja, infantylna bohaterka i cała reszta postaci. Tak słabej książki dawno nie czytałam. Jedyny jej plus to objętość - dobrze, że szybko się skończyła. Pomysł na opowieść był dobry, ale wykonanie jest tragiczne.

Głowna bohaterka jest tak naiwna, głupia i niedomyślna, że aż drażni. Zadaje głupie, oczywiste pytania, jakby...

Zostałam pozytywnie zaskoczona po przeczytaniu tej książki. Nie miałam nigdy styczności z tą autorką i nie spodziewałam się tak dobrej lektury. Książkę połknęłam w dwa wieczory i czytałam ją z wypiekami na twarzy.
Akcja rozgrywa się w XIX wieku w pięknym, ale mrocznym domu, do którego przybywa Leyla Pemberton w poszukiwaniu wspomnień z dzieciństwa. Opuściła bowiem ten dom...

• Z biblioteki
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2011
  • 2010

Dodaj cytat z książki Przeklnij ten dom