Za złotą bramą. Działalność społeczno-kulturalna Polaków w Kijowie w latach 1905-1920

Mariusz Korzeniowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej powieść historyczna
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
polityczny polski organizacja ukraina ruch narodowy
powieść historyczna
polityczny polski organizacja ukraina ruch narodowy
Inne
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Tułaczy los. Uchodźcy polscy w imperium rosyjskim w latach pierwszej wojny światowej Mariusz Korzeniowski, Marek Mądzik, Dariusz Tarasiuk
0,0
Tułaczy los. U... Mariusz Korzeniowsk...