Podwórkowe przygody Mikołajka

praca zbiorowaValérie Latour-Burney Wydawnictwo: Znak Seria: Mikołajek opowieści dla młodszych dzieci
Magdalena Talar
Znak
opowieści dla młodszych dzieci
Magdalena Talar
Mikołajek

Jestem wielka fanką Mikołajka, sama mam takiego jednego w domu. Bardzo często wracamy do tej lektury i śmiejemy się z jego przygód. Jeśli miałabym być choć trochę krytyczna to lepiej czytało nam się "Najnowsze przygody Mikołajka"- po prostu historie były śmieszniejsze.

Niby zebrane w jedną książkę poszczególne opowieści o Mikołajku i jego zwariowanych kolegach, ale wciągnąłem się bez reszty. Szybko przeczytana książka (ze względu na duży druk) ale poczułem się jakbym po raz pierwszy czytał Mikołajka.

• Czytam dzieciom
  • Z biblioteki