Koszmarny Karolek postrach strachliwych

Okładka książki Koszmarny Karolek postrach strachliwych Francesca Simon
Okładka książki Koszmarny Karolek postrach strachliwych
Francesca Simon Wydawnictwo: Znak Cykl: Koszmarny Karolek (tom -) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koszmarny Karolek (tom -)
Horrid Henry's House of Horrors
Znak
2010-01-01
2010-01-01
Maria Makuch

Jeden z wielu tomów przygód koszmarnego karolka i jego brata doskonałego damianka. Przeczytałem go w jeden dzień bo wiele opowiadań się potarza i mi się podoba mniej niż kiedyś koszmarny. Tom przciętny. Ponownie pewnie nie wrucę ale nie to żego nie lubię, ale po protu uważam że koszmarny jest dla mniejszych dzieci a nie dla mnie. Ja wolę inne książki ale oczywiście fajnie mi się go czytało.

Książka bardzo mnie wciągnęła nie mogłam się od niej oderwać.

Książka bardzo mnie wciągnęła nie mogłam się od niej oderwać.

Świetna książka dla młodszych czytelników.
Mojemu synowi czytałam ją wielokrotnie i za każdym razem bardzo mu się podobały wszystkie przygody Koszmarnego Karolka. Bardzo chętnie powracaliśmy i w zasadzie wracamy do jego przygód.
Karolek pomysłów ma mnóstwo, standardowo jest niegrzeczny, złośliwy, cwany i zabawny.
Warto zarazić dzieci miłością do książek! A z takimi właśnie książkami staje się to łatwiejsze.

Świetna książka dla młodszych czytelników.
Warto zarazić dzieci miłością do książek! A z takimi...

zuzia-fajna

zuzia-fajna

Opowiadania w "Postrach Strachliwych" były najnudniejszymi jakie czytałam o Koszmarnym Karolku. Jedynie podobało mi się opowiadanie "Koszmarny Karolek i świąteczne prezenty". A kiedy Karolek jadł jarzynkę było przewidywalne co zrobi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

dużo jest do czytania ale szybko się czyta WARTO!!!!

dużo jest do czytania ale szybko się czyta WARTO!!!!

Genialna książka!!! Umierałam ze śmiechu . I dużo emocji. Muszę przeczytać kolejną część o ,,Koszmarnym Karolku''

Bardzo śmieszna książka. Polecam młodszym czytelnikom.

Bardzo śmieszna książka. Polecam młodszym czytelnikom.

Fajna propozycja dla młodszych czytelników.

Fajna propozycja dla młodszych czytelników.

• Dzieciństwo
  • Literatura angielska, walijska, szkocka, irlandzka
  • Biblioteka Rodzinna
  • Półka Prezesa