Bądź lepszym biegaczem

Wiedza Powszechna
bieganie
sport
bieganie

Do tej pory posiłkowałam się informacjami ze stron internetowych o bieganiu, teraz przyszedł czas na FACHOWĄ literaturę. Dostałam praktycznie wszystko to, na co liczyłam i jeszcze więcej, wszystko poparte badaniami, danymi z doświadczenia własnego autorki oraz znanych sportowców, do tego pomocne tabele i zdjęcia.

Moje notatki:

Przekrojowy trening progresywny. Dni ciężkie,...

• Posiadam w papierze
  • Bieganie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bądź lepszym biegaczem