Nielubiana

Okładka książki Nielubiana Nele Neuhaus Patronat LC
Okładka książki Nielubiana
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 1) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 1)
Gorzka Czekolada

Oficjalne recenzje i

Początki Bodenstein i Kirchhoff

Link do recenzji

64 8 63

Było to moje pierwsze spotkanie z niemiecką autorką i śmiało mogę określić je jako bardzo udane. Para głównych bohaterów wzbudziła moją sympatię i zachęciła do przeczytania kolejnych książek z serii. Śledztwo kręci się wokół morderstwa młodej kobiety, jednak przypadkowo wychodzą na jaw również inne przestępstwa, m. in. gospodarcze. Podejrzanych o morderstwo jest wielu,...

Bardzo fajny kryminał. Śledztwo ma kilka wątków , które są spójne. Brak jest zbędnych opisów nie pomagających w rozwikłaniu śledztwa .
Zamierzam przeczytać kolejne części serii Olivera i Pia

Przyjemnie i szybko czytało mi się te książkę. Zagmatwane śledztwo, wiele wątków, wielu podejrzanych.
Polecam.

Moje pierwsze spotkanie z autorka i zapewne nie ostatnie! Tyle hipotez, tyle klamstw, sporo potencjalnych mordercow jednej osoby, ktorej nie lubil caly swiat ;)
Polecam!!

DNF. Według mnie strasznie nudna. I jakaś dziwna dynamika pomiędzy parą detektywów. Poddałam się.

Przyzwoity kryminał. Pierwsze moje spotkanie z tą autorką. Teraz czytam następną z tego cyklu,jest ok.

Fajny kryminał. Bez fajerwerków, ale przyjemnie się czytało. Jestem ciekawa kolejnych części.

Pierwsze spotkanie Pii i Olivera. Całkiem fajny kryminał.

Naprawdę dobra książka. Miałam jednak już wcześniej do czynienia z panią Neuhaus i muszę przyznać, że tamta książka o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Mimo wszystko, nie mogę się doczekać, aż sięgnę po kolejną część serii!!

niezwykle polecam wszystkim!

1 051