Obce dziecko

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2016
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 4) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Stranger Child
Data 1. wydania:
2015-01-01
Jacek Konieczny
Filia
dziecko kłamstwo kobieta literatura angielska manipulacja niebezpieczeństwo rodzina strach śledztwo tajemnica thriller psychologiczny trauma literatura brytyjska literatura XXI wieku
Stranger Child
Inne

Oficjalne recenzje i

Obcy w moim domu

[ 28 ] Link do recenzji

Następna świetna pozycja dla fanów pisarki I nie tylko

Po raz pierwszy sięgnęłam po książkę tej autorki i na pewno nie ostatnią. "Obce dziecko" wręcz wciąga od pierwszego rozdziału i czytelnik coraz bardziej zagłębia się w historie rodziny, w której miłość i poświecenie nie zawsze idą w parze, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze. Jedna zła decyzja, a potem tragedia... Tragedia dziecka, które nie wie co się dzieje i czemu nie ma...

Moja pierwsza książka tej autorki i na pewno nie ostatnia....Świetnie się czyta, doskonale napisana i skonstruowana.

Gorąco POLEECAM!! Doskonały kryminał! Momentami aż mi serduszko waliło ze zdenerwowania 🤪 Cały czas trzyma w napięciu, bez zbędnych dłużyzn. Takie powieści to ja mogę czytać 🤗😋

1970

"Obce dziecko" to książka, która była w moich planach od dłuższego czasu. Sprawnie napisany thriller z ciekawymi tajemnicami, które odkrywa się krok po kroku. Momentami za długa, w połowie odczułam spadek akcji i miałam wrażenie, że autorka ciągnie historie na siłę, żeby tylko było jak najwięcej stron, ale zaskakujące zakończenie. Autorka poruszyła problem wykorzystywania...

Książkę bardzo szybko się czyta, z racji preznie rozwijającej się akcji. Zakończenie nie jest zbyt zaskakujace, ale mimo to uważam, że jest to lekki i przyjemny kryminal.

Rewelacyjna akcja, od pierwszego rozdziału, nie można się oderwać. Przeczytana w 2 dni. Z pewnością sięgnę po kolejne pozycje autorki.
Chyba najciekawsze tempo akcji z jakim się spotkałam do tej pory.
Polecam!

Bardzo dobrze napisana, czytałam ją w ciągu jednego dnia, nie mogąc się oderwać. Thriller- bardzo polecam.

Rewelacja. Nie można się oderwać

Nie spodziewałam się takiej książki. Sztos. Uwielbiam wszystkie książki autorki które do tej pory przeczytałam. Zostały mi jeszcze 3

Dyskusje

2 104