ROZWIŃ ZWIŃ

Zły wilk

Okładka książki Zły wilk
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 6) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 6)
Gorzka Czekolada
literatura niemiecka

więcej Więcej

1945
1931

Pod adresem pani Neuhaus napisałem wcześniej tyle komplementów, że teraz już sobie daruję.
Książka jest rewelacyjna! Koszmarny, obrzydliwy proceder a cała historia opisana w rasowy, perfekcyjny sposób. I Oliver i Pia popełniają błędy, ale są przy tym tacy normalni. Omylni jak każdy inny człowiek. Uderza przenikliwość Pii, uderza jej intuicja. Krok po kroku dochodzą do...

Pierwsze 200 stron śmiertelnie nudne,potem lepiej.Przede wszystkim cała intryga mocno przewidywalna,wręcz sztampowa.Niektóre postaci irytujące a ich zachowania co najmniej głupie

Przygodę z tym cyklem rozpocząłem od 6 części i to był mój błąd ale warto było pomimo tego . Według mnie cykle powinno czytać się po kolei . Ja dzięki tej części mam zamiar przeczytać cały cykl. Książka bardzo dobra w odbiorze a i zakończenie było nietypowe . Polecam..

Zdecydowanie najgorsza jak dotąd część serii o Pii Kirchhoff i Oliverze Bodensteinie. O ile pomysł na intrygę był całkiem ciekawy, o tyle wykonanie wołało o pomstę do nieba. W tym tomie większość postaci cierpi na odpieluszkowe zapalenie mózgu, więc w drodze do rozwiązania zagadki morderstw trzeba przebrnąć przez niezliczone "dzieciątkowanie" i "córeczkowanie" oraz...

Dla mnie zdecydowanie 8,5/10. Ciekawa pozycja i porusza ważne tematy.

Przejmująca,wykorzystywanie seksualne dzieci przez dorosłych.Autorka poruszyła temat,który cały czas jest aktualny,nadal można spotkać zboczeńców....

Autorka rozwija się z tomu na tom. Przygodę z panią Neuhaus rozpocząłem od tomu trzeciego, nie mając pojęcia, że jest to część cyklu. Ale szybciutko nadgoniłem braki i mogę przyznać z ręką na sercu, pokochałem styl autorki.

,,Zły wilk'' dotyka bardzo trudnego tematu, jakim jest molestowanie nieletnich. Z resztą autorka nie boi się ciężkich i bardzo ważnych zagadnień. W...

Mocna pozycja traktująca o gorzkim temacie wykorzystywania nieletnich. Napisana przyjemnym językiem, pozostawia czytelnika z przemyśleniami, a ja czuję dodatkowo ucisk w żołądku.

Pią Kirchhoff i Oliver Bodenstein prowadzą śledztwo po odnalezieniu zwłok młodej dziewczyny. Była wykorzystywana a potem okrutnie zamordowana. W trakcie dochodzenia muszą zmierzyć się z siatką pedofilską, powraca również sprawa sprzed lat. Ciekawie poprowadzona akcja i duży plus za temat. Nadal zbyt mało mówi się o wykorzystywaniu nieletnich.

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

• Thriller/sensacja/kryminał
  • 2019