Nielubiana

Okładka książki Nielubiana
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 1) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 1)
Gorzka Czekolada
2009-01-01
Miłosz Urban, Anna Urban
literatura niemiecka

więcej Więcej

Moje pierwsze spotkanie z autorka i zapewne nie ostatnie! Tyle hipotez, tyle klamstw, sporo potencjalnych mordercow jednej osoby, ktorej nie lubil caly swiat ;)
Polecam!!

DNF. Według mnie strasznie nudna. I jakaś dziwna dynamika pomiędzy parą detektywów. Poddałam się.

Przyzwoity kryminał. Pierwsze moje spotkanie z tą autorką. Teraz czytam następną z tego cyklu,jest ok.

Fajny kryminał. Bez fajerwerków, ale przyjemnie się czytało. Jestem ciekawa kolejnych części.

Pierwsze spotkanie Pii i Olivera. Całkiem fajny kryminał.

Naprawdę dobra książka. Miałam jednak już wcześniej do czynienia z panią Neuhaus i muszę przyznać, że tamta książka o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Mimo wszystko, nie mogę się doczekać, aż sięgnę po kolejną część serii!!

niezwykle polecam wszystkim!

Słaby początek jednej z moich ulubionych serii kryminalnych. Ale od czegoś trzeba zacząć. Mimo wszystko polecam!

jedna niepozorna śmierć, para doskonałych policjantów i całe mnóstwo zagmatwanej, zapętlonej historii kilkunastu innych osób.... Ciekawa historia o sile charakteru, bogactwie i zgubnej roli pieniądza...polecam!

Niemiecki kryminał, początek serii o komisarzu von Bodenstein i jego współpracowniczki Pii Kirchhoff. Pierwsza ich wspólna sprawa dotyczy zabójstwa młodej kobiety. Przenosi nas w świat luksusowej stadniny koni, lewych interesów, a nawet handlu ludźmi. Wielkie pieniądze i przekręty, chęć zemsty i pikantne wątki z życia bohaterów.

1 026
  • 2019