Warriors: Dawn of the Clans #2: Thunder Rising

Okładka książki Warriors: Dawn of the Clans #2: Thunder Rising
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Warriors (tom -9) Seria: Dawn of the Clans literatura dziecięca
literatura dziecięca
Data 1. wydania:
2013-11-05
angielski
9780062063519

Drugi tom serii Dawn of the Clans. Dowiadujemy się tam, że z każdą chwilą Clear Sky jest coraz większą mendą :) Inaczej się tego nazwać nie da. Zmiana w dowództwie kotów z równin, wybór Thunder'a i jego konsekwencje, odkryta miłość, niepotrzebne i tragiczne śmierci. Co będzie dalej? Nie mogę się doczekać, żeby się tego dowiedzieć!

Dodaj cytat z książki Warriors: Dawn of the Clans #2: Thunder Rising