Warriors: Dawn of the Clans #2: Thunder Rising

Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Warriors (tom -9) Seria: Dawn of the Clans literatura dziecięca
2016-01-01
literatura dziecięca
angielski
9780062063519
Dawn of the Clans

Drugi tom serii Dawn of the Clans. Dowiadujemy się tam, że z każdą chwilą Clear Sky jest coraz większą mendą :) Inaczej się tego nazwać nie da. Zmiana w dowództwie kotów z równin, wybór Thunder'a i jego konsekwencje, odkryta miłość, niepotrzebne i tragiczne śmierci. Co będzie dalej? Nie mogę się doczekać, żeby się tego dowiedzieć!

• (m) Wojownicy
  • Ebook