Yoga Girl

2016-02-26
2016-02-26
Katarzyna Wąsala
Katarzyna Wąsala joga zdrowie

Piękne zdjęcia pięknej osoby. Bardzo inspirująca!

Piękne zdjęcia pięknej osoby. Bardzo inspirująca!

Obiecaj sobie dobrze żyć 🙏

Niezapomniana i wartościowa książka o jodze i nie tylko...

Obiecaj sobie dobrze żyć 🙏

Niezapomniana i wartościowa książka o jodze i nie tylko...

Moja bardzo wysoka ocena świadczy jedynie o tym, że książka dała mi ta magiczną moc której szukam w jodze i w bieganiu. Polecam wszystkim tym zagubionym i tym mniej zagubionym. Niezwykła siła bije od Rachel... Pięknie wydana, są tu i pozycje praktyki i wspomnienia i cudne refleksje. BRAWO oby więcej takich pozycji na mojej półce.

Z pewnością jest to ciekawa biografia osoby, której joga zmieniła życie, jeśli w ogóle nie nadał mu sensu. Rachel Brathen zetknęła się jogą bardzo przypadkowo i bardzo wcześnie, by wrócić do niej i „zakorzenić się” w niej po latach. Historia autorki to najlepszy dowód na to, że warto wychodzić naprzeciw swoim potrzebom i przekraczać własne ograniczenia.
Dlaczego tylko 5/10 gwiazdek? Zabrakło mi w tej pozycji jednoznaczności. Nie jest to ani poradnik dot. praktyki ani też biografia. Taki mix... Może dobry na początek romansu z jogą

Dlaczego tylko 5/10...

1. Estetyczna
2. Przyjemne czytadło
3. Autorka wie, jak nawiązać więź z czytelnikiem, odsłaniając bardzo konkretne, osobiste wątki
4. Krótki elementarz dla początkujących na macie

1. Estetyczna
2. Przyjemne czytadło
4. Krótki elementarz dla początkujących na macie

Zaczęłam interesować się jogą i sięgnęłam po tą książkę. Autorka w prosty i malowniczy sposób opisuje swoją drogę do poznania samej siebie. Historie swojego życia przeplata opisami pozycji jogi i praktycznymi radami. W książce znajdują się przepiękne zdjęcia! Polecam książkę każdemu, kto chce się wyciszyć, szuka motywacji albo po prostu chce się przekonać jak joga może odmienić życie :)

Jest to przyjemna wizualnie propozycja dla osób lubiących książki, gdzie jest więcej zdjęć niż treści. To co jednak sprawia, że warto po nią sięgnąć to fakt, że pozytywnie nastraja do życia i praktyki jogi oraz medytacji. Jeżeli praktykujesz to sądzę, że nie dowiesz się niczego odkrywczego, ale jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą to możesz śmiało zaopatrzyć się i powzdychać do zdjęć.

Spodobały mi się przepisy - są proste i większość produktów jest dostępna w naszym kraju bez większych problemów, więc z chęcią z nich skorzystam. Poza tym podsumowanie podstawowych pozycji jogi też jest przydatne. W związku z tym wszystkim mówię 'tak' tej propozycji, ale niekoniecznie w jej regularnej cenie (50zł) - lepiej zapolować na nią na wyprzedaży.

Bardzo fajna książka.Moc pozytywnej energii!
"Zacznij tu, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób to, co możesz."

Bardzo fajna książka.Moc pozytywnej energii!
"Zacznij tu, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób to, co możesz."

Uwielbiam ksiazki ktore maja ta magiczna,pozytywna energie i ta ksiazka rowniez do nich nalezy.Pieknie wydana,cudowne zdjecia.Jestem pod ogromnym wrazeniem.Goraco polecam

Książka Rachel Brathen to połączenie autobiografii, poradnika i albumu z przepięknymi zdjęciami. Szczerze polecam dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Jogą. Pozwala uporządkować strzępki informacji, jakie zdobywa się na początku praktyki jak i w przystępny sposób wyjaśnia, o co w tym wszystkich chodzi. Ja na pewno jeszcze nie raz będę do niej wracała.

• Joga
  • Poradniki