Oddychając pod wodą. Duchowość i Program 12 Kroków. Dziennik lektury

Okładka książki Oddychając pod wodą. Duchowość i Program 12 Kroków. Dziennik lektury
Richard Rohr Wydawnictwo: Charaktery poradniki
poradniki
Breathing under water: spirituality and the twelve steps
Charaktery
2015-01-01
2015-01-01
Arkadiusz Korolik
psychologia wiara uzdrowienie poradnik

Nie wszystkie ćwiczenia wydały mi się sensowe, niektóre się powtarzały, zwłaszcza przy końcu. Ogólnie średnia książka

Dodaj cytat z książki Oddychając pod wodą. Duchowość i Program 12 Kroków. Dziennik lektury