Ognisty pocałunek

Okładka książki Ognisty pocałunek Jennifer L. Armentrout
Nominacja w plebiscycie 2016
Okładka książki Ognisty pocałunek
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Dark Elements (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2016-03-09
Data 1. wydania:
2014-02-25
Katarzyna Agnieszka Dyrek
demony dla nastolatek dziewczyna fantasy literatura fantasy nadprzyrodzona moc niebezpieczeństwo paranormal paranormal romance podstęp rodzina romans romans paranormalny samotność uczucie wykluczenie
Inne

Następna świetna seria mojej ulubionej autorki , gorąco polecam 🙂 ten kto czytał serie Lux będzie na pewno zainteresowany i się nie zawiedzie.

Na półkach: , , , , ,

Całkiem fajna fantastyka, choć jakoś mocno nie zachwyciła.

Polecam!

Typowa młodzieżówka, ale bardzo dobrze napisana. Chociaż nie mam już naście lat cała seria Dark elements to trochę taki mój comfort book (obok książek SJM), bardzo dobra na rozluźnienie. Postacie są ciekawie napisane, dobra fabuła no i oczywiście Roth :) czyli najlepsze co może przytrafić się w książce fantasy - mroczny, przystojny książę ciemności. Czasem miałam wrażenie,...

Historia ok ale postacie według mnie słabe.

Witaj, zachęcam do polubienia i obserwowania fanpage'u który ma na celu zrzeszać fanów Jennifer L Armentrout, a przede wszystkim zebrać liczną grupę osób, które pomogą zmobilizować Filię, aby kontynuowała tłumaczenia książek autorki. Będę wdzięczna za zaangażowanie. Pozdrawiam.

Jennifer L. Armentrout poznałam dzięki serii o kosmitach, seria Lux była naprawdę dobrze napisana, dlatego bez wahania sięgnęłam po kolejny cykl tej autorki. Cykl Dark Elements zawiera trzy tomy, a historię rozpoczyna tom “Ognisty pocałunek”. Jennifer L. Armentrout tworzy książki z oryginalną fabułą, która bardzo rzadko się powtarza w innych książkach, jeśli już spotkamy...

I w końcu nastał czas, że wzięłam się za serię Dark Elements. Pierwszy tom "Ognisty pocałunek" zapowiada się obiecująco.

Layla jest inna. Mieszka w domu razem ze strażnikami, choć w jej żyłach płynie również demoniczna krew. Jej główną wadą jest to, że przez pocałunek może odebrać komuś duszę. W momencie gdy kończy 17 lat dzieją się dziwne rzeczy. Nasza bohaterka wzbudza...

Książkę przeczytałam z polecenia Pani z biblioteki z czego się bardzo cieszę, bo ta książka jest mega.

Książka, która skradła pierwsze miejsce w moim sercu. Przyznam się, że nie jestem już nastolatką, ale czasami wracam do tej książki... nieprawda!! Zaczynam od tej książki, czytam całą serię Dark Elements potem cały cykl Harbringer (nie dorwałam jeszcze ostatniej trzeciej części, ale to tylko kwestia czasu:) ), a żeby w pełni zaspokoić swój głód dorzucę sobie jeszcze serię...

2 335
    2 064