Innowacje składniowe współczesnej polszczyzny (walencja wyrazów)

Okładka książki Innowacje składniowe współczesnej polszczyzny (walencja wyrazów)
Danuta Buttler Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Naukowe PWN
1976-01-01
1976-01-01
język językoznawstwo lingwistyka gramatyka składnia syntaksa innowacje językowe kultura języka język polski

Okładka książki Język o my 4. Podręcznik do języka polskiego dla klasy IV szkół średnich. Danuta Buttler, Halina Satkiewicz
Ocena 6,0
Język o my 4. ... Danuta Buttler, Hal...
Okładka książki Język a kultura. T. 1. Podstawowe pojęcia i problemy Janusz Anusiewicz, Jerzy Bartmiński, Marian Bugajski, Danuta Buttler, Magdalena Dużyńska, Anna Dąbrowska, Anna Engelking, Renata Grzegorczykowa, Maciej Kamiński, Anna Krawczyk, Robert Kwaśnica, Andrzej Markowski, Małgorzata Mazurkiewicz, Jolanta Maćkiewicz, Jerzy Marian Obara, Anna Oryńska, Maria Peisert, Jadwiga Puzynina, Tomasz Siemieński
Ocena 3,5
Język a kultur... Janusz Anusiewicz, ...
Okładka książki Kultura języka polskiego. Zagadnienia poprawności leksykalnej (słownictwo rodzime) Danuta Buttler, Halina Kurkowska, Halina Satkiewicz
Ocena 7,0
Kultura języka... Danuta Buttler, Hal...