Kup teraz - 1 oferta w cenie od 37.79 zł do 37.79 zł

33 czytanki o komunikacji, czyli jak być dobrym lekarzem i nie zwariować

Tomasz Sobierajski Wydawnictwo: Medycyna Praktyczna nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-12-10
2014-01-01
Medycyna Praktyczna
zdrowie lekarz komunikacja pacjent socjologia zdrowia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-12-10
zdrowie lekarz komunikacja pacjent socjologia zdrowia

Okładka książki Rozmowy o odpowiedzialności.  Tom IV. W czasach Zarazy. Adam Boniecki, Przemysław Czapliński, Joanna Heidtman, Tomasz Jastrun, Elżbieta Mączyńska, Adam Ringer, Tomasz Sobierajski, Janina Stępińska, Ewa Woydyłło, Ewa Łętowska
5,0
Rozmowy o odpo... Adam Boniecki, Prze...
Okładka książki O sztuce bycia z innymi. Dobre maniery na nowy wiek Renata Mazurowska, Tomasz Sobierajski
6,1
O sztuce bycia... Renata Mazurowska, ...

Świetna książka, doceniam odwagę autora, który doskonale wiedząc jaką minę zrobi większość lekarzy, mimo wszystko już we wstępie proponuje im m.in. napisanie sztuki na bazie tej lektury. Później jest tylko zabawniej. I tak lekkiej formie treściwych czytanek (rozczula mnie ta nazwa) udaje się szanownemu autorowi przekazać całkiem sporo przydatnych treści. Nie ze wszystkimi...

Świetna książka. Krótko, zwięźle i na temat. Lektura obowiązkowa dla profesjonalistów. Polecam.

Książka niesamowicie mi pomogła przy pisaniu licencjatu. Dobrze się czyta, napisana prostym językiem. Wspaniały poradnik.

Bardzo ciekawa książka. Napisana bez zadęcia, konkretnie. Na uczelniach medycznych zdecydowanie zbyt mało mówi się o komunikacji. Po co komu specjalistyczna wiedza medyczna skoro nie potrafi porozumieć się z pacjentem. Każdy kto pracuje z pacjentami powinnien ja przeczytać.

• ♥ Biblioteczka (пдф)
  • Psychologia