Przesunąć horyzont

Martyna Wojciechowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura podróżnicza
2015-09-23
2006-01-01
Burda Publishing Polska
Himalaje Mount Everest
literatura podróżnicza
2015-09-23
Himalaje Mount Everest

Niezwykła książka! Niezwykła Martyna! Niesamowicie silna fizycznie i psychicznie kobieta! Pozwala uwierzyć, że w każdym z nas drzemie siła większa niż nam się wydaje!

To pierwsza tego typu książka, którą miałam przyjemność przeczytać, ale już wiem, że nie ostatnia! Opowieść Pani Martyny jest niezwykle szczera i inspirująca. Pokazuje, że jak się czegoś bardzo chce, to własną pracą, zaangażowaniem i wytrwałością można to osiągnąć!

Bardzo dobra książka, opisująca zmagania, trudności i wątpliwości w drodze do celu. Daje wiarę, że nie ma rzeczy niemożliwych, potrzeba jednak dużo pracy i wewnętrznego uporu.

Szczere wyznanie jak wygląda zdobywanie szczytów w Himalajach. Przyjemna, ciekawa, zabawna i wzruszająca!

Piękne zdjęcia, wciągająca, uwielbiam góry, dla mnie super :)

Bardzo przyjemna w odbiorze opowieść o wyprawie na Everest. Przyznam, że po lekturze poziom "szacunu" do autorki znacznie się zwiększył.

Do książki przymierzałam się już jakiś czas temu i może dobrze się stało że dopiero teraz nadszedł jej czas. Traktuję ją jako pamiętnik Martyny. Od dawna gdzieś w moim życiu przewija się postać tej "szalonej babki". I cieszę się że właśnie teraz dała mi powera i odrobinę energii:). Sama książka zyskuje dzięki świetnym zdjęciom. Powieść dobrze się czyta jest przede...

Fascynujące zmagania pani Martyny z Górą Gór. Plusem jest szczerość autorki oraz w pewnym sensie brak poprawności politycznej :)

Super książka, obserwuję Martynę od wielu lat, ale nie sądziłam, że ona tyle przeszła w życiu. W książce autorka pokazuje prawdziwe oblicze wypraw na Everest i to dlaczego ona sama zdecydowała się na taką wyprawę.

Piekne zdjecia, ciekawa konstrukcja fabularna i walka ze swoimi slabosciami. Martyna jest jednak szalona. Organizowac wyprawe na wlasna reke, kiedy wszyscy jezdza od lat przez agencje. Siekawie sa opisani Simone Moro oraz Hajzer. Ksiazke dobrze sie czyta, decyzje bohaterki sa zrozumiale. Brakuje jednak troche napiecia podczas zdobywania szczytu, ktore jest bardzo wyczuwalne...

Dyskusje

3 529