Zwierzaki świata. Część 2

Martyna Wojciechowska literatura dziecięca 200 str.
Zwierzaki świata

Burda Publishing Polska
literatura dziecięca
dzieci zwierzęta

Porównaj ceny i

Rewelacyjna książka dla starszych dzieci,pełna ciekawostek o których nawet dorośli nie mają pojęcia. Ciekawe historie, barwne opisy, świetna fabuła, przepiękne zdjęcia. Śmiem twierdzić, że najlepsza ksiązka pani Wojciechowskiej jaką do tej pory czytałam

Na półkach: , , , ,

Kolejna świetna książka o zwierzętach, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Tylko czytać, oglądać i się delektować.

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Recenzję tej książki mogliście zobaczyć na naszym blogu już dawno, bo mam ją od jakiegoś czasu, a czyta się ją naprawdę błyskawicznie. Problem jednak w tym, że gdy moja starsza córka zobaczyła, że mam drugą część serii Zwierzaki świata jej ulubionej autorki po prostu oszalała z radości i nie pozwoliła mi jej dotknąć dopóki ona sama jej nie...

Drugi tom Zwierzaków świata to pozycja godna polecenia wszystkim małym i nieco starszym miłośnikom zwierząt i przyrody, a jej lektura z pewnością sprawi wiele przyjemności zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Warto w ten sposób rozbudzać w najmłodszych ciekawość świata i fascynację dziką przyrodą, a przy okazji uczulać ich na liczne problemy związane z ochroną zwierząt i...

• Dla dzieci
  • 2018