Zwierzaki świata. Część 2

Martyna Wojciechowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Seria: Zwierzaki świata literatura dziecięca
Burda Publishing Polska
dzieci zwierzęta
literatura dziecięca
Zwierzaki świata
dzieci zwierzęta

Tę książkę przeczytałam podczas tych ferii zimowych. Czytałam już "Dzieciaki świata" (bardzo mi się spodobały) i byłam pewna, że przy czytaniu tej książki się nie rozczaruję. Nie myliłam się. Gdy tylko ją skończyłam przeczytałam mojej pięcioletniej siostrze. Jestem pewna, że spodobała jej się znacznie bardziej niż mi.
Polecam wszystkim, którzy lubią faunę i florę.

Cudowna książka, dla miłośników zwierząt idealna. Wspaniałe historie, piękne zdjęcia i mnóstwo ciekawostek. Zarówno dla starszych, jak i młodszych polecam <3
PS. Historię Winter poznałam już dawno, a gdy dowiedziałam się, że jest w tej książce to od razu kupiłam ^^

Rewelacyjna książka dla starszych dzieci,pełna ciekawostek o których nawet dorośli nie mają pojęcia. Ciekawe historie, barwne opisy, świetna fabuła, przepiękne zdjęcia. Śmiem twierdzić, że najlepsza ksiązka pani Wojciechowskiej jaką do tej pory czytałam

Na półkach: , , , ,

Kolejna świetna książka o zwierzętach, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Tylko czytać, oglądać i się delektować.

Muszę się Wam do czegoś przyznać. Recenzję tej książki mogliście zobaczyć na naszym blogu już dawno, bo mam ją od jakiegoś czasu, a czyta się ją naprawdę błyskawicznie. Problem jednak w tym, że gdy moja starsza córka zobaczyła, że mam drugą część serii Zwierzaki świata jej ulubionej autorki po prostu oszalała z radości i nie pozwoliła mi jej dotknąć dopóki ona sama jej nie...

Drugi tom Zwierzaków świata to pozycja godna polecenia wszystkim małym i nieco starszym miłośnikom zwierząt i przyrody, a jej lektura z pewnością sprawi wiele przyjemności zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Warto w ten sposób rozbudzać w najmłodszych ciekawość świata i fascynację dziką przyrodą, a przy okazji uczulać ich na liczne problemy związane z ochroną zwierząt i...

• 2018
  • Książki Alicji