Zwierzaki świata. Część 3

Martyna Wojciechowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Seria: Zwierzaki świata literatura podróżnicza
Burda Publishing Polska
literatura podróżnicza
Zwierzaki świata

Całkiem ciekawa książka. Młody słuchacz z uwagą przysłuchuje się lekturze. Czasami nawet wciąga się na tyle, że przygody bohaterów go emocjonują. Świetnym pomysłem jest to, że opisanych zwierząt jest tylko kilka, a dokładnie mówiąc czworo. Dzięki temu możemy dokładniej je poznać, a dziecko ma szansę się z nimi zaprzyjaźnić. Dorosłego czytelnika odrobinę irytowały...

Zwierzaki świata
Tę książkę dostałem na gwiazdkę .Uradowałem się na jej widok, ponieważ czytałem poprzednie części i bardzo mi się spodobały. Tym razem również Martyna Wojciechowska podróżuje po świecie.
Książka opowiada o losach zwierząt, które napotkała Martyna. Najbardziej zaciekawiło mnie że Mongolski dom bez adresu nazywa się jurta.
polecam

• 2018