Przesunąć horyzont

Himalaje Mount Everest
literatura podróżnicza
837515010X
Himalaje Mount Everest

Zdobyć Mount Everest... To jest naprawdę coś :-) coś, co wymaga długich i czasochłonnych przygotowań, zarówno wydolnościowych, jak i organizacyjnych... Dowiemy się tutaj ile wyrzeczeń to kosztuje i jak trudne chwile trzeba przeżyć, żeby osiągnąć swój cel... Martyna jak zawsze "wciąga" nas w swoją przygodę i sprawia, że z pewnością nie będziemy się nudzić :-)

bardzo bardzo dobra książka. wielki podziw i uznanie dla Pani Martyny - zawsze wiedziałam że to twarda Babka

Niezwykła książka! Niezwykła Martyna! Niesamowicie silna fizycznie i psychicznie kobieta! Pozwala uwierzyć, że w każdym z nas drzemie siła większa niż nam się wydaje!

To pierwsza tego typu książka, którą miałam przyjemność przeczytać, ale już wiem, że nie ostatnia! Opowieść Pani Martyny jest niezwykle szczera i inspirująca. Pokazuje, że jak się czegoś bardzo chce, to własną pracą, zaangażowaniem i wytrwałością można to osiągnąć!

Bardzo dobra książka, opisująca zmagania, trudności i wątpliwości w drodze do celu. Daje wiarę, że nie ma rzeczy niemożliwych, potrzeba jednak dużo pracy i wewnętrznego uporu.

Szczere wyznanie jak wygląda zdobywanie szczytów w Himalajach. Przyjemna, ciekawa, zabawna i wzruszająca!

Piękne zdjęcia, wciągająca, uwielbiam góry, dla mnie super :)

Bardzo przyjemna w odbiorze opowieść o wyprawie na Everest. Przyznam, że po lekturze poziom "szacunu" do autorki znacznie się zwiększył.

Do książki przymierzałam się już jakiś czas temu i może dobrze się stało że dopiero teraz nadszedł jej czas. Traktuję ją jako pamiętnik Martyny. Od dawna gdzieś w moim życiu przewija się postać tej "szalonej babki". I cieszę się że właśnie teraz dała mi powera i odrobinę energii:). Sama książka zyskuje dzięki świetnym zdjęciom. Powieść dobrze się czyta jest przede...

Fascynujące zmagania pani Martyny z Górą Gór. Plusem jest szczerość autorki oraz w pewnym sensie brak poprawności politycznej :)

Dyskusje

3 558