Kuchnia wegetariańska

Okładka książki Kuchnia wegetariańska
Marta Dobrowolska-KieryłJustyna Mrowiec Wydawnictwo: Buchmann Seria: Lekko i zdrowo kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Lekko i zdrowo
Buchmann
2015-03-04
2015-03-04

Okładka książki Porwanie królewny Witolda Wojtkiewicza Marta Dobrowolska-Kierył, Justyna Mrowiec
Ocena 0,0
Porwanie króle... Marta Dobrowolska-K...
Okładka książki Pożegnanie powstańca Artura Grottgera Marta Dobrowolska-Kierył, Justyna Mrowiec
Ocena 0,0
Pożegnanie pow... Marta Dobrowolska-K...

Książeczka nieduża, ale treściwa. Kilka przepisów bardzo ciekawych. Na pewno skorzystam. Bardzo ładne zdjęcia.

Dodaj cytat z książki Kuchnia wegetariańska