Barwy świata baśni

Uniwersytet Szczeciński
literatura baśń pedagogika
literatura piękna
literatura baśń pedagogika

"Zbiór artykułów Urszuli Chęcińskiej to 500 stron podróży w krainę baśni. Pierwsze spojrzenie nie będzie recenzją, więc postaram się krótko wspomnieć to co szczególnie przykuło moją uwagę. Po pierwsze mniej więcej na końcu całej książki znajdziemy cudowne obrazki, z różnych książek ilustrowanych dla dzieci. Znajdziemy różne wątki baśni, jak: przestrzeń i baśń; negatywne...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Barwy świata baśni