Teatr Joanny i Jana Kulmów

Urszula Chęcińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego
Joanna Kulmowa Jan Kulma Urszula Chęcińska Teatr biografia
biografia, autobiografia, pamiętnik
Joanna Kulmowa Jan Kulma Urszula Chęcińska Teatr biografia

Kompendium wiedzy na temat teatralnej twórczości Joanny Kulmowej i Jana Kulmy. Autorka Urszula Chęcińska dotarła do źródła i zamieściła mało znane informacje na temat państwa Kulmów. Kto ceni poetkę z całą pewnością sięgnie po tą książkę - bo warto!
Pisana piękną polszczyzną, liczne odniesienia do świata kultury. Znajdziesz informacje miedzy innymi o Annie German, Irenie...

Dodaj cytat z książki Teatr Joanny i Jana Kulmów