Thomas’s First Memory of the Flare

James Dashner Wydawnictwo: Books-A-Million Cykl: Więzień Labiryntu (tom 2.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Books-A-Million
więzień labiryntu the maze runner
Więzień Labiryntu (tom 2.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
więzień labiryntu the maze runner

Przeczytane na: https://www.wattpad.com/220104390-pierwsze-wspomnienie-thomasa-o-pożodze-tom-2-5

Kilkustronicowa esencja Pożogi - choroby, będącej motywem przewodnim cyklu "Więźnia labiryntu". Warto przeczytać dla pełniejszego obrazu sagi.

Przetłumaczyłam to na język polski :') https://www.wattpad.com/myworks/62897398-pierwsze-wspomnienie-thomasa-o-poodze-tom-25

Na półkach: , , , ,

To bardzo krótkie wspomnienie Thomasa, kiedy był jeszcze małym chłopcem. Nie wiem właściwie jak to ocenić, bo liczy zaledwie trzy strony, ale to ciekawy dodatek do serii.

• Chcę w prezencie
  • Więzień Labiryntu