Kup teraz - 5 ofert w cenie od 13.37 zł do 31.40 zł

Dziennik osobliwych listów

James Dashner Wydawnictwo: Wilga Cykl: Trzynasta rzeczywistość (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
The 13th Reality #1: The Journal of Curious Letters
Data 1. wydania:
2009-12-22
praca zbiorowa
Wilga
The 13th Reality #1: The Journal of Curious Letters
Trzynasta rzeczywistość (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
praca zbiorowa

Na półkach: , , , , ,

Książka bardzo fajna. Nie było zbyt wiele informacji i bochaterach. Mam nadzieje, że w następnych książkach będzie więcej o tym. Polecam !

W porównaniu z Labiryntem ta książka jest dla młodszej grupy wiekowej. Nadal jednak miło się czytało. Pierwszy tom nie ukazuje nam za dużo informacji o bohaterach. Mam nadzieje że kolejne przybliżą nam postacie trochę bardziej.

"Zagadki, z którymi zmaga się Tick są nieskomplikowane, ale jednocześnie wymagają nieszablonowego myślenia, więc dla grupy docelowej mogą faktycznie stanowić pewne intrygujące wyzwanie. Odstępy między kolejnymi listami oraz opisy procesów myślowych bohatera zachęcają do tego, by czytelnik...

Atticus Higginbottom, od przedszkola nazywany Tickiem, ma trzynaście lat i problemy, z którymi boryka się wielu zdolnych uczniów. Chłopiec bardzo dobrze się uczy, szczególnie fascynuje go fizyka, z łatwością odrabia wszystkie zadania, wygrywa konkursy szachowe. Do tego ciągle chodzi w szaliku (ukrywa duże znamię na szyi), jest wysoki i dobrze zbudowany, ale plączą mu się...

• 2018
  • 52 książki w 2019 roku