To Hold The Bridge

2015-04-09
Data 1. wydania:
2015-04-09
angielski

Okładka książki Księga magii Eleanor Arnason, Elizabeth Bear, John Crowley, Andy Duncan, Kate Elliott, Matthew Hughes, Megan Lindholm, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Rachel Pollack, Tim Powers, Lavie Tidhar, Greg Van Eekhout, Ysabeau S. Wilce, Liz Williams
Ocena 6,8
Księga magii Eleanor Arnason, El...
Okładka książki Trolls Eye View: A Book of Villainous Tales Peter S. Beagle, Holly Black, Michael Cadnum, Nancy Farmer, Wendy Froud, Neil Gaiman, Nina Kiriki Hoffman, Ellen Kushner, Kelly Link, Garth Nix, Delia Sherman, Midori Snyder, Joseph Stanton, Catherynne M. Valente, Jane Yolen
Ocena 7,0
Trolls Eye Vie... Peter S. Beagle, Ho...