rozwiń zwiń

Wrocław Eberharda Mocka. Przewodnik na podstawie książek Marka Krajewskiego

Okładka książki Wrocław Eberharda Mocka. Przewodnik na podstawie książek Marka Krajewskiego
Michał Karczmarek Wydawnictwo: Orfin Sp. komandytowa kryminał, sensacja, thriller
48 str. 48 min.
kryminał, sensacja, thriller
Orfin Sp. komandytowa
2013-01-01
2013-01-01
48 min.
Wrocław Krajewski Eberhard Mock

Okładka książki Wrocław 1947. Fotografie lotnicze Michał Karczmarek, Jakub Tyszkiewicz
Ocena 0,0
Wrocław 1947. ... Michał Karczmarek,&...

Znakomita, klimatyczna i wciągająca.

Znakomita, klimatyczna i wciągająca.

Wrocław Eberharda Mocka[…] to nieduża, ale bardzo sympatyczna książeczka. Niespełna 50 stron zaplanowanych na podstawie (niekiedy luźno) książek Marka Krajewskiego tras. Moim zdaniem to doskonała zachęta do sięgnięcia po tą oryginalną serię przygód detektywa z Breslau. Dodatkowo to doskonałe wprowadzenie dla tych, którzy chcą zacząć poznawać miejsce, w którym żyją, pracują, uczą się i które teraz po prostu jest ich. To może być przyczynek do odkryć fantastycznych zakątków i widoków (na zdjęciach i pocztówkach), których już nie ma, albo zostały nieodwracalnie zmienione, bez woli i zgody dawnych właścicieli.
Niewątpliwym plusem tej publikacji są piękne ilustracje i czytelne mapki. Zdecydowanie polecam, nie tylko fanom Krajewskiego i Mocka.

Dodaj cytat z książki Wrocław Eberharda Mocka. Przewodnik na podstawie książek Marka Krajewskiego