Need

Data 1. wydania:
2012-07-26
angielski
Potrzeba

W tej części Brianna boryka się z obawami dotyczącymi jej przyszłego życia ze Stefanem. Jeszcze nie wie czy uda jej się spełnić niecodzienne oczekiwania mężczyzny, czy przeszłość która regularnie ją nawiedza nie przeszkodzi jej we wprowadzeniu do ich sypialni elementów sado-maso.

I w zasadzie to w tej książce nie dzieje się nic więcej. Jak w przypadku poprzedniej części autorka przesadną uwagę przykłada do opisów posiłków. Plus - pomimo braku fabuły, czyta się lekko i dość przyjemnie. Narrację poprowadzono w sposób na tyle umiejętny, że podążanie za przemyśleniami bohaterów nie jest męczarnią. Po prostu nie wnosi nic szczególnego ;)

Dodaj cytat z książki Need