Stars Above

Okładka książki Stars Above
Marissa Meyer Wydawnictwo: Feiwel and Friends Cykl: Saga księżycowa (tom 0.5-3.6) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Saga księżycowa (tom 0.5-3.6)
Feiwel and Friends
2016-02-02
Data 1. wydania:
2016-02-02
angielski
science fiction fantasy marissa meyer antyutopia saga księżycowa

Na półkach: , , , , , , ,

Czytane w dobrym momencie Sagi opowiadanka są nawet interesujące, chociaż nic nie wnoszą. Poza ostatnim, które byłoby może gratką dla fanów bohaterów, oraz The Little Android, które trochę się pogubiło pod koniec, psując puentę, reszta zupełnie zbędna, bo z czasem wszystko co się w nich dzieje jest opisane w Sadze.

Można by tutaj dorzucić Fairest, wtedy jeszcze miałoby to sens. A tak? Szkoda kasy i czasu.

Można by tutaj dorzucić Fairest, wtedy jeszcze miałoby to...

Warto przeczytać przynajmniej ostatnie opowiadanie, szczególnie jeżeli ktoś czuje niedosyt po przeczytaniu sagi.

Jako, że nie jestem wielką fanką opowiadań nie miałam zbyt dużych oczekiwań względem tej pozycji. Niektóre podobały mi się bardziej, inne mniej. Myślę, że jest to ciekawy, jednak nieobowiązkowy dodatek dla fanów serii.

Mój regał z książkami
patsy-books.blogspot.com