Kuszenie

Okładka książki Kuszenie M.S. Force
Okładka książki Kuszenie
M.S. Force Wydawnictwo: Amber Cykl: Quantum (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Quantum (tom 2)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Valorous
Amber
2015-10-13
2015-10-13
Agnieszka Jagodzińska
seks dominacja gwiazdor nauczycielka romans erotyka tajemnice związek uczucia

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu że uwielbiam tą serię. To w jaki sposób autorka opisuje jak bohaterowie walczą o swoje szczęście. Ślub nie jest końcem opowieści i jej zakończeniem, to właśnie po nim zaczyna się cała historia i prawdziwe życie. To jak się ułoży zależy tylko od bohaterów których nie omijają różne rozterki, niepewność i strach że się utraci tą osobę która się kocha najbardziej.

Na półkach: , , , , , , , ,

Na koniec pierwszej części, przeszłość Natalie ujrzała światło dzienne. Wszystko co zbudowała przez ostatnie 8 lat legło w gruzach. Straciła pracę a cały świat poznał prawdę o tym co spotkało ją gdy była zaledwie 15letnią dziewczyną. Na szczęście ma przy sobie Flynna, który nawet na chwilę jej nie opuszcza. Jednak ukochany mężczyzna ukrywa przed nią duży sekret.
„Nigdy nie spodziewałem się, że znowu się zakocham. Po tym, jak rozpadło się moje małżeństwo, wiodłem szczęśliwe życie zblazowanego, cynicznego playboya, który przebiera w kobietach jak inni faceci w gatunkach piwa. Ciężko pracowałem i ostro balangowałem – tak często jak tylko mogłem. Weekendy w klubie Quantum były nagrodą za ciężką pracę. Klub BDSM, który założyłem z czwórką przyjaciół, stanowił centrum mojego życia, dopóki nie zjawiła się Natalie. Wtedy zrozumiałem, że potrzebuję jej bardziej niż tamtego stylu życia. (…)
Musiałem więc wybrać – albo ona, albo mój styl życia. Wybrałem ją. Nie było innej opcji. Jej potrzebuję bardziej. Wybór był więc prosty. Ona jest wszystkim, czego potrzebuję.”
Czy można wyrzec się siebie przed ukochaną osobą? Ukryć i zmienić swoje upodobania?

Ta seria nie jest jakimś wielkim wow ale czyta się ją bardzo przyjemnie. Wręcz się przez nią płynie. Jest totalnie nierealna jako całość, ale ja ją kupuję taką, jaką jest.

„Nigdy nie...

Lektura świetna zwłaszcza dla fanek niegrzecznych książek

Lektura świetna zwłaszcza dla fanek niegrzecznych książek

Moja opinia z pierwszej części nie zmienia się w tym tomie, historia dalej jest dobra i momentami nierealna. Szybko się czyta i wciąż ciekawi mnie co wydarzy się dalej, przeczytam następną część.

Poza przesłodzonymi komentarzami głównych bohaterów, jakimś zalążkiem akcji, tak na prawdę nie da się nic wywnioskować z tego tomu. Cała akcja obu tomów dzieje się w tak krótkim czasie, że to aż niemożliwe i jestem sama zaszokowana, że autorka zrzuca na głowę bohaterów tyle wydarzeń. Mam wrażenie, że oni nigdy nie śpią albo tylko po 2-3 godziny dziennie.
Nie jest to realistyczna książka i znowu ominęłam większość wywodów pary o tym jak się wzajemnie kochają bo to aż denne było i rzygać się chciało. Przynajmniej mi.
Nie działo się nic ciekawego, a jedyne co mnie zainteresowało to końcówka, w której nareszcie doczekałam się jakiejś poważnej kłótni między Flynnem a Natalie, a nie ciągłe słodkości, ochy i achy czy cokolwiek innego.
Serię skończę, ale liczę na nieco więcej akcji.

Nie jest to...

Bardzo dobrze się czyta a historia mnie wyciągnęła. Nie mogę się doczekać co będzie dalej !

Przebrnęłam przez kolejny tom. Niestety w zasadzie nic się w nim nie dzieje, słodko, słodziutko, ptaszki śpiewają, Natalie i Flynn się kochają do szaleństwa. I to w zasadzie wszystko co z tego tomu zapamiętałam, aha no i ostatnie kilka stron, bo oczywiście musiał być cliffhanger....
Miałam nadzieje, że na trochę więcej akcji, trochę więcej budowania relacji między bohaterami, budowania zaufania, przełamywania się itd.
---------- SPOILER ??? --------------

W pierwszym tomie się zakochali, w drugim ohajtali, jak nic w trzecim będzie dziecko.... :/

Jestem swiezo po przeczytaniu drugiej czesci. O ile pierwsza byla sensualna i taka delikatna ale jednoczesnie ciekawa o tyle ta czesc jest jeszcze ciekawsza....jestem zdziwiona ze tak mnie ujela historia Natalie-April ale na tyle sie to wszystko rozkreca ze bez chwili przerwy zaczynam czytac trzecia czesc.

Słabiutka ksiązka. Ile można czytać o tym, że on chce ją bzyknąć w d....

Słabiutka ksiązka. Ile można czytać o tym, że on chce ją bzyknąć w d....

ksiazka ala grey. czytalo sie fajnie ale fabula i akcja szału nie ma

ksiazka ala grey. czytalo sie fajnie ale fabula i akcja szału nie ma