Powrót do Daringham Hall

Patronat LC
Kathryn Taylor Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Daringham Hall (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Daringham Hall - Das Erbe
erotyka miłość

Oficjalne recenzje i

Miłość w cieniu zemsty

[ 30 ] Link do recenzji

Niestety, nie urzekła mnie ta historia.
Bez większych emocji przeczytałam tę książkę.
Fabuła bez większego pomysłu (amnezja, spór o majątek, wielkie uczucie i w pewnym momencie ujawnienie osobowości dwubiegunowej ;-)).
Szczerze nie polecam.

Bardzo przyjemna lektura ,lekka i ciekawa. Pierwsza część trylogii.

Spodziewałam się czegoś "wow" - próba połączenia "Plotkary" z "Dynastią", według mnie w dość słaby sposób. Lektura mnie nie porwała

Wschodnia Anglia, pałace .......

"Ben Sterling postanawia pozostać na jakiś czas w Daringham Hall, by przekonać się, co takiego naprawdę wydarzyło się w przeszłości i czy jego ojciec Ralph darzył jego matkę prawdziwym uczuciem. Bohater jednak ma również swój własny uczuciowy problem, bowiem ciągła obecność Kate w rezydencji Camdenów, skutecznie znosi jego myśli na...

Chociaż czytałam trylogię dość dawno, to robiąc porządki w mojej biblioteczce przypominałam sobie wrażenia jakie we mnie wzbudziła.
Dzięki serii możemy poznać postawę angielskiej arystokracji i jak to bywa w takich kręgach odkryjemy rodzinne tajemnice, które są najczęściej głęboko skrywane. Dzięki całej historii uzmysławiamy sobie, że na nienawiści nie można niczego...

Na półkach: , , , , ,

JESTEM BOHATEREM! Szukając trochę po internecie więcej książek Kathryn Taylor (SĄ JESZCZE TRZY, KOCHANA POLSKO, PRZETŁUMACZ JE, BŁAGAM, BO PO NIEMIECKU ICH NIE OGARNĘ) znalazłam jeszcze dwie inne autorki o tym samym nazwisku! I szybko odkryłam błąd na lubimy czytać, że tej świetnej autorce przypisano jakieś dwa gnioty! Już zgłosiłam to stronie i BĘDĘ TO MIAŁA NA OKU!
Nie...

Niezwykle cudowna książka a przynajmniej pierwszy jej tom. Wciągająca, pełna wrażeń, konfliktów rodzinnych.
Nieznajomy Ben, który przez przypadek zjawia się w jej życiu przez nią traci pamięć i nie pamięta nic z poprzedniego życia. Bohaterowie przyciągają się nawzajem, uciekają od siebie. Kiedy Ben przypomina sobie wszystko staje zimny i bezwzględny w swoich poczynaniach i...

Witajcie Pysie :)

Powrót do ,,Powrót do Daringham Hall'' To pierwsza część trylogii książek z serii Daringham Hall Kathryn Taylor.
Ben Sterling jest bogatym, przystojnym, tajemniczym biznesmenem z wielkiego miasta. Zamknięty w sobie, nieangażujący się w uczucia, przesiąknięty chęcią zemsty na tych, którzy go oszukali i porzucili. Gdy Ben dowiaduje się, że jego matka byłą...

Świetna książka na właśnie takie zimowe wieczory, jakie mamy teraz. Młody chłopak przyjeżdża do Anglii, aby zemścić się na swoim ojcu. Jednak nie wszystko toczy się po jego myśli. Po tych wszystkich kryminałach, które przeczytałam, ta książka to miła odmiana.

Dyskusje

1 692