Imię mojej miłości

Amber
2015-11-12
2015-11-12
Gabriela Iwasyk
milioner zdrada samotność romans uczucia seks zaufanie erotyka

To moje kolejne spotkanie z tą autorką, i jest to kolejna lekka, przyjemna pozycja.. Książkę przeczytałam w jeden dzień. Ciekawa historia, niezbyt skomplikowana, ale momentami zaskakująca. Na początku nie polubiłam głównego bohatera, ale wraz z końcem książki zmieniło się moje nastawienie.

Książka raczej z tych lekkich, do szybkiego przeczytania. Autorka nie traci czasu. W życiu głównej bohaterki bardzo szybko następują wielkie zmiany. Pod koniec wyjaśnia się dlaczego. Główny bohater męski nie wzbudził za bardzo mojej sympatii. Nie podoba mi się sposób w jaki traktuje innych, rządzi. Jest tu także według mnie nic niewnoszący wątek postrzelenia dwójki osób. Ogólnie, nie jest źle, jednak szału także nie ma

Bardzo słaba książka, miałam wrażenie, że napisała ją dwunastolatka. Źle/mało rozwinięte wątki. Bardzo nudna. Trzeba być cierpliwym, aby dotrzeć do końca tej historii. Dawno się tak nie namęczyłam przy czytaniu książki, która powinna być czytana raczej dla relaksu.

To jedna z moich ulubionych pisarek.Każdą książkę czyta się przyjemnie do ostatniej strony.Gabriella od 6 lat tkwi w toksycznym związku.W samolocie spotyka mężczyznę,który ją zaintrygował.Mijają miesiące.Życie Gabrielli w jednej chwili rozpada się.Gaby odkrywa zdradę chłopaka,zostaje zwolniona z pracy.Postanawia wyjechać do swojej przyjaciółki.Gina wyciąga Gaby na bal.Tam spotyka mężczyznę z samolotu.Niestety nie jest sam.Gaby ma spotkanie w sprawie pracy.Okazuje się że tajemniczy mężczyzna to jej szef-Simon.Jest zainteresowany Gaby nie tylko służbowo ale także prywatnie.Simon to bogaty playboy,który nie rozumie słowa nie.Gaby dostaje prace na stanowisku kierowniczym,własny gabinet i służbowe auto.Oboje z Simonem wyjeżdżają do Vegas.Tam zaczyna się ich romans.Gaby wie,że to tylko układ ale uczucia biorą górę.Simon przerywa podroż w związku ze śmiercią dziadka.Odtrąca Gaby,która chce go pocieszyć.Mija tydzień.Gaby nie ma żadnego kontaktu z Simonem.Godzą się mimo,że na początku był to tylko układ teraz przerodził się w miłość.Niespodziewany wypadek ich przyjaciół zbliża ich do siebie.Zostają oficjalnie para.Simon wyjeżdża służbowo.Gaby robi mu niespodziankę.Jednak to ona jest zszokowana widząc go ze swoim byłym facetem.Teraz dopiero rozumie.Jest tylko pionkiem w grze Simona.Nie potrafi mu wybaczyć.Simon nie odpuszcza.Czy uda mu sie odzyskac Gabby?

Szybka akcja szybka książka szybko się czyta.

Szybka akcja szybka książka szybko się czyta.

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobry romans. Kolejna książka Sandi Lynn, którą czytałam z wypiekami na twarzy. Ostatnio mam słabość do romantycznych historii,a ta skradła moje serce. Bohaterowie tacy jakich lubię, z charakterem, temperamentem i przeszłością. Jest słodko-gorzko, jak w życiu. A i sam pomysł na fabułę - super. Autorka mnie zaskoczyła. Jestem pod wrażeniem. Polecam.

Na półkach: , , , ,

Fabuła powieści ciekawa,wspaniała historia,wyraziści i super postacie.
Przyjemna,świetna lektura.
Bardzo mi się spodobała czyta się fajnie.
Spędziłam miłe chwile przy książce.

Fabuła powieści ciekawa,wspaniała historia,wyraziści i super postacie.
Przyjemna,świetna lektura.
Bardzo mi się spodobała czyta się fajnie.
Spędziłam miłe chwile przy książce.

Przesympatyczna. Książkę czyta się lekko, brak zbędnych opisów , dialogów. Szyta na miarę, autorka miło prowadzi czytelnika po nici fabuły. Fajna i pozytywna , może infantylna , ale czy to źle ;)... Polecam

bardzo mi się podobała, polecam

bardzo mi się podobała, polecam

Początek zapowiadał się na ciekawą historię, jednak im dłużej czytałam tym bardziej się nudziłam. Napisana chaotycznie, nie rozwinięte wątki. Autorka chyba za dużo chciała wpleść akcji, trochę przesadzila.