Związani

Okładka książki Związani Emma Chase Patronat LC
Okładka książki Związani
Emma Chase Wydawnictwo: Filia Cykl: Tangled (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2016-01-13
Data 1. wydania:
2014-10-07
Katarzyna Agnieszka Dyrek
związek wesele miłość uczucia rodzina

Oficjalne recenzje i

Gdy biją (dzwony weselne) to… uciekaj?

Link do recenzji

2783 258 91

Nie jest zła. Aczkolwiek mogła by być lepsza. Taka troszkę na siłę. Chociaż zakończenie mnie zaskoczyło - autorka zrobiła mnie w "bambuko" hahaha myślałam na prawdę że nie dojdzie do finału tego cukierkowego power couple. W każdym razie cieszę się że nawet Billy wyszedł na tym wszystkim dobrze. Nie mogło się to zakończyć inaczej. :)

Na półkach: , , , , ,

Jeśli podobał ci się wcześniej POV Drew, ta powieść jest dla ciebie obowiązkowa. Emma Chase po raz kolejny zapewnia naprawdę zabawny i wyjątkowy wgląd w głowę mężczyzny, ojca i męża. Nie można sobie wymarzyć lepszego zakończenia tej niezapomnianej serii, jednak dla mnie coś tu zabrakło, nie wiedziałam dokładnie, dokąd zmierza ta historia, i odebrało mi to podekscytowanie oraz napięcie, które tak bardzo polubiłam w poprzednich książkach.

PO PROSTU UWIELBIAM TĄ SERIĘ!!!! MIŁOŚĆ, SUPER POCZUCIE HUMORU!! NAPIĘCIE :) POLECAM!! :)

Jeden wyraz podsumowujący czwartą już część cyklu Tangled to NUDA !!! Zazwyczaj takie pozycje wciągam w jeden wieczór, ze Związanymi męczyłam się cały tydzień. Najbardziej fascynujący fragment w książce to chyba kupa malucha. Pisana bez pomysłu, na siłę, od tak, aby jeszcze przedłużyć serię.

Myślę, że jest to satysfakcjonujące zakończenie całej serii.
W tej części znowu mamy do czynienia z narracją ze strony Drew.
Szalony wieczór kawalerski i panieński w Vegas...

Nasz bohater nie tyle zmienił się od pierwszej części, co jak sam o sobie mówi wydoroślał i zrozumiał co jest najważniejsze.
Mamy kilka przypomnień poprzednich wątków. Mamy tutaj niemal wszystkie postacie.
Cała seria utrzymana w dobrym klimacie, z odpowiednią dozą humoru.

Myślę, że jest to satysfakcjonujące zakończenie całej serii.
W tej części znowu mamy do czynienia z narracją ze strony Drew.
Szalony wieczór kawalerski i panieński w Vegas...

Mamy kilka przypomnień poprzednich wątków. Mamy tutaj niemal wszystkie...

I żyli długo i szczęśliwie. Trochę zbyt słodkawe to czytadełko. Ale przyjemne zakończenie serii. I tyle w tym temacie.

Naprawdę uważam, że co za dużo, to niezdrowo. I choć mamy tu powrót do Drew, historia nie jest już tak ciekawa. Bo po prostu za długo się to już ciągnie, a nie dzieje się kompletnie nic. Ot, historia pary z dzieckiem, która zamierza się hajtnąć. O ile pierwsza część była świetna, druga dobra, trzeciej nie wspominam, to ta jest po prostu nijaka.
Nadal napisana lekko i łatwo się czyta. Ale dla mnie brakowało czegoś, co by nie pozwoliło mi się od niej oderwać - a odzywałam się wiele razy i czytałam kilka dni.
Myślę, że Pani Chase powinna była skończyć na drugim tomie.
A. No i Drew w tej części zrobił się jeszcze bardziej krytyczny. Opinie jakie wygłaszał o kobietach były bardziej bulwersujące, niż w części pierwszej.

Nadal napisana lekko i łatwo...

Dobrze się czyta, zabawna, przyjemna, takie miłe zakończenie całej serii.

Dobrze się czyta, zabawna, przyjemna, takie miłe zakończenie całej serii.

Przygód Drew i Kate ciąg dalszy, kiedy już nie są tylko partnerami w firmie, w seksie ale również rodzicami. Tylko Drew może opisywać szybki numerek w ciągu snu dziecka... Ale ta część jest zaskakująca jeśli chodzi o jego przemianę, przemianę z chłopca do rozrywki na mężczyznę kochającego prawdziwą pełną dojrzałą miłością. Zazdrosnego samca Alfa.. tryskająca humorem ostatnia część z happy endem :)

Świetna! Idealne podsumowanie losów Drew i Kate ;) Polecam wszystkim fanom tej serii i nie tylko!