Psychologia kobiety

Karen Horney nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.) 281 str.
Feminine psychology
8371203365
Jacek Majewski
Rebis
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
kobieta psychologia kobiety

Feminine psychology
8371203365
Jacek Majewski
Rebis
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
kobieta psychologia kobiety

Porównaj ceny i

ramota. nie da się tego czytać już. Zdezaktualizowane. Koleżanka poniżej napisała - "W zasadzie każdy podjęty temat przez autorkę sprowadza się do psychofizjologii" - podam przykłady - "zazdrość o członka" i "lęk przed pochwą". Pomyśleć, że te terminy były naprawdę uważane za naukowe...

Dla osób niewtajemniczonych w psychoanalizę może być trudna w czytaniu i zrozumieniu. Bardzo dużo w niej psychofizjologii oraz rozwoju psychoseksualnego i związanych z nim patologii. W zasadzie każdy podjęty temat przez autorkę sprowadza się do psychofizjologii. Ze wszystkich pozycji K. Horney ta wydaje się skomplikowana i zawiła.

• Psychologia
  • Psychoanaliza
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Socjologia, psychologia i literatura naukowa

Dodaj cytat z książki Psychologia kobiety