Listy do siostry Barbary Czerwijowskiej z lat 1946-1959

Kazimiera Iłłakowiczówna Wydawnictwo: WBPiCAK biografia, autobiografia, pamiętnik
WBPiCAK
listy Kazimiera Iłlakowiczówna
biografia, autobiografia, pamiętnik
listy Kazimiera Iłlakowiczówna

Po lekturze Iłły Joanny Kuciel-Frydryszak sięgnęłam po listy poetki do siostry.Relacja sióstr mnie zaintrygowała, trudna od czasu wczesnego dzieciństwa, jednak całe życie starannie pielęgnowana i podtrzymywana.
Postać Barbary Czerwijowskiej pozostaje nadal tajemnicza i ukryta, brak jej listów, tom zawiera tylko korespondencję Kazimiery.
Listy są rewelacyjnie opracowane,...

• Papier
  • X-pierwszy plan