I w odmianach czasu smak jest. Antologia polskiej poezji barokowej

Okładka książki Frywolnie o miłości Tadeusz Boy-Żeleński, Aleksander Fredro, Jan Kochanowski, Jan Andrzej Morsztyn
Ocena 8,0
Frywolnie o mi... Tadeusz Boy-Żeleńsk...
Okładka książki Chwasty Polskie Tadeusz Boy-Żeleński, Aleksander Fredro, Jan Kochanowski, Hieronim Morsztyn, Jan Andrzej Morsztyn, Daniel Naborowski, Daniel Olbrychski, Wacław Potocki, Mikołaj Rej, Julian Tuwim
Ocena 7,4
Chwasty Polskie Tadeusz Boy-Żeleńsk...
Okładka książki Antologia poezji staropolskiej Jan Kochanowski, Ignacy Krasicki, Jan Andrzej Morsztyn, Daniel Naborowski, Wacław Potocki, Mikołaj Sęp Szarzyński
Ocena 7,0
Antologia poez... Jan Kochanowski, Ig...