Harry Potter and the Chamber of Secrets

J.K. Rowling Wydawnictwo: Bloomsbury Children's Books Cykl: Harry Potter (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Bloomsbury Children's Books
Harry Potter (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Opinie [1 922]

Moim zdaniem druga część serii jest jeszcze lepsza od pierwszej. Tu mamy więcej tajemnic, zagadek i zwrotów akcji. W tej części w Hogwarcie panuje strach z powodu Konaty Tajemnic. Jednak kto ją otworzył. To najważniejsza tajemnica tej książki, jednak nie jedyna. Warto przeczytać.

No i druga część młodego czarodzieja. Tym razem Harry razem z przyjaciółmi, musi się zmierzyć z zagrożeniem w Hogwarcie. Według mnie druga część jest lepsza od pierwszej.

Seria o Harrym Potterze, którą każdy zna. Książki o młodym czarodzieju były moim początkiem przygody z książkami. Chętnie teraz do niej powróciłam drugi raz i w swoim życiu powrócę jeszcze na pewno. Polecam każdemu niezależnie od wieku :)

Moim zdaniem najnudniejsza cz Harrego Pottera

Super książki, polecam wszystkim faną fantasy.

Dla mnie ciekawsza niż pierwsza część. Coś więcej o rodzinie Malfoya i Rona, szkolnch latach Voldemorta. Bardzo mi się podobał wątek, w którym Harry nie był pewny do jakiego domu należy, bo posiada cechy Slytherina i Gryffindoru i to, jak została ta kwestia wyjaśniona. Sam koncept Komnaty Tajemnic, która jest w szkole i nikt jej nie może znaleźć jest wciągający, bo tak...

Regularnie wracam do wszystkich części. Od tych książek rozpoczęła się prawdziwa miłość do czytania. Nie lubię fantastyki, żadnej.. A ten magiczny świat uwielbiam! ❤ Druga część podoba mi się nawet bardziej niż pierwsza, ponieważ jest mroczniejsza.

Kolejna część Harrego Pottera już za mną. Była to niesamowita przygoda ze światem magii i czarów.

Moja pierwsza przygoda z Harrym Potterem niestety nie była za bardzo udana przez duże oczekiwania jakie miałam do tej książki,a wręcz mogę stwierdzić,że była totalnie nieudana,bo pierwsza część tej serii trafiła do listy najgorszych książek poprzedniego roku,ale mimo to postanowiłam po kilku miesiącach dać tej serii kolejną szansę i rozpocząć drugą przygodę. Ta część...

Na półkach: , , , ,

Tutaj pierwsze skrzypce gra tak naprawdę Ginny , która jest moją ulubioną żeńską postacią. Historia z bazyliszkiem , eliksir wielosokowy.... ahhh raj dla fanów fantastyki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

89 812