Harry Potter and the Chamber of Secrets

J.K. Rowling Wydawnictwo: Bloomsbury Cykl: Harry Potter (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Bloomsbury
Harry Potter (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Opinie [1 872]

Szybko się czyta, co chyba jest cechą powielającą się przy tej serii. Zdecydowanie lepsza według mnie od kamienia filozoficznego. Fabuła zrobiła się poważniejsza, problematyka również, a bohaterowie byli mniej irytujący i infantylni. Generalnie jeśli zrazicie się przez kamień filozoficzny (tak jak ja) to komnata tajemnic jest warta by dać kolejną szansę dla J....

jedna z najlepszych książek

Trochę dużo powtórzeń z pierwszego tomu, dla kogoś, kto zaczął od drugiego są pewnie jak najbardziej ok.

Świetna książka, w wielu momentach wzbudza emocje, często się śmiałam. Książka jest bardzo ciekawa i trudno się od niej oderwać!

Na półkach: , , , , , , ,

Jeśli mam być szczera to gdybym miała uszeregować książki z serii o HP od najbardziej do najmniej lubianych przeze mnie, ta niestety byłaby na końcu. Nie dlatego, że jest zła. Uwielbiam ją jak wszystkie. To kwestia drobnych niuansów. Mimo wszystko bardzo lubię i chętnie do niej wracam poraz nie wiem już który.

Wyczekiwanie na przesyłki z UK też miało swój urok :)

Czy ktoś jeszcze tęskni za premierami nowych części Pottera, kiedy siedziało się do północy na chodniku pod księgarnią, żeby potem do rana pochłaniać kolejne przygody?

Kolejne arcydzieło.

Nie zawiodłem się rownież na części drugiej, chociaż wydaje mi się, że część pierwsza była ciut lepsza. Jednak...nadal kocham Pottera :)

"Harry Potter and the chamber of secrets"
Książka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Opowiada o młodym czarodzieju i jego przygodach. To niezwykła historia, która jest bardzo bliska mojemu sercu i lubię do niej wracać. Jeśli chodzi o język to nie powinno być problemu, jeśli znacie te historię. Mam wrażenie, że w oryginale ta historia jest jeszcze bardziej magiczna....

88 171
    22 697