Szary Mag. Sahi

Jarosław Prusiński Cykl: Szary Mag (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction 210 str.
Self Publishing
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka walka

Self Publishing
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka walka

Kup książkę

Tą część trylogii przeczytałam jako ostatnią. To była niezwykła przygoda. Gdybym miała wybrać ulubioną część serii, to byłaby nią właśnie książka "Szary Mag. Sahi." Jest w niej wszystko czego oczekuję od dobrej książki: dynamicznie rozwijająca się akcja, barwników bohaterowie, szeroka paleta emocji. Myślę, że będę wracać.

Pisarz między wersami ukrył gorący i niestety nadal aktualny apel o zaprzestanie bratobójczych walk: „Nie wolno zabijać. Nie ma na świecie tak ważnego powodu, dla którego można by to zrobić. Żadnego”. Wojny rodzą tylko śmierć i cierpienie, nie mając nic wspólnego z miłością.

Cała opinia na stronie:...

"Szary Mag. Sahi", to druga część przygód Szarego Maga i Vivian. Ciekawie opowiedziany konflikt w tym bitwy i starcia sił nadprzyrodzonych, wielu bohaterów złych i dobrych, więzy rodzinne i przyjaźnie. To wszystko gwarantuje ciekawe chwile z lekturą.
Niezakończone wątki wskazują, że autor przewidział ciąg dalszy.....i bardzo dobrze, czekam z niecierpliwością.
Polecam.

Przede wszystkim-NIE podoba mi się okładka.

A teraz plusy :)

Jako całość naprawdę bardzo dobra-podobała mi się. Czekam na więcej.

A rozbierając na czynniki pierwsze...jak to zrobić, aby nie zaspojlerować... doskonale przedstawiony sposób jak działa magia... posłużę się cytatem: "Gdyby przywołał czarami jadowitego węża, a on by cię ukąsił, umarłabyś. Jednak nie od...

Jeszcze nie zdarzyło mi się być pierwszą osobą oceniającą książkę na LC. Nie mam jak odnieść się do innych opinii i czuję brzemię odpowiedzialności (no, trochę jednak przesadzam;)).
Do rzeczy. „Szary mag. Sahi” to powieść w zasadzie w nurcie fantasy ale z największym naciskiem na wątki obyczajowe. Opis z okładki sugeruje, że będzie nawalanka ale większość książki jest o...

Dyskusje

• E-book