Facebiografia. Zapiski o tym, o tamtym, o owym i owej, i o pupie gołej

Jarosław Prusiński Wydawnictwo: E-bookowo biografia, autobiografia, pamiętnik
E-bookowo
Literatura piękna Opowiadania humor zapiski śmiech facebook
biografia, autobiografia, pamiętnik
Literatura piękna Opowiadania humor zapiski śmiech facebook

Pragnę wspomóc autora dając mu 10 gwiazdek (po przeczytaniu tego zbioru felietonów chyba wiem od kogo dostał "pały" mówiąc językiem szkolnym :)))
A zbiór dość zabawny, tak na piątkę z plusem.

Jak sam autor opisuje "Facebiografia" jest to zbiór zabawnych, krótkich felietonów na różne tematy.
Naprawdę z dużym zaciekawieniem czytałam tę książkę, bardzo ujął mnie autor poczuciem humoru i swoimi różnymi opowieściami.

Takie dyrdymały niewiadomo dla kogo. Po co to wydawać jakieś swoje przemyślenia jak się to już na FB opublikowało? Takie smutne teksty o niczym, a zawsze kończące na Erotyce. Jakby autor o niczym innym nie potrafił. Prusińskiemu wydaje się, że coś wie. Otóż nie.

Ta jedna gwiazdka, to jest zdecydowanie za dużo. Przeczytałam z nudów,jakieś 15 stron. Stron o majtkach, cipkach, niespełnionych nadziejach i frustracjach autora. Tak sobie myślę, jakoch czasów dożyliśmy. Kiedyś felietony wyczekiwane w gazetach kształtowały świadomość społeczeństwa i skłaniały z defincji do refleksji. Passent, Wiech... można wyliczać i wyliczać. A teraz...

Plytkie, infantylne "przemyslenia" dla krewnych i znajomych z facebooka.

Zbiór postów z facebooka - jedne lepsze, inne gorsze. Jedne tylko dla rozrywki, inne do przemyślenia i refleksji. Można się roześmiać, można się zadumać.
Można się też nie zgadzać :)
(ja się w większości zgadzałam, ale to już standard w przypadku tego Autora)

Można przeczytać ciurkiem (zejdą z dwa wieczory), ale można też sobie dawkować.
Można na przykład trzymać na...

• Ulubione 📚
  • E-book