O niewiedzy w praktyce, czyli droga do Portugalii

Piotr Cieplak Wydawnictwo: literatura podróżnicza
Portugalia podróż
literatura podróżnicza
Portugalia podróż

Okładka książki Sztuka życia 1 (1)/2011 Iga Cembrzyńska, Piotr Cieplak, Agnieszka Krzemińska, Redakcja tygodnika Polityka, Wojciech Waglewski, Ewa Winnicka, Juliusz Ćwieluch
6,0
Sztuka życia 1... Iga Cembrzyńska, Pi...
Okładka książki Dialog, nr 11 / listopad 2004 Jürg Altwegg, Lidia Amejko, Ema Andrea, Judith Arlt, Erwin Axer, Tadeusz Bradecki, Piotr Cieplak, Daniel Goetsch, Justyna Golińska, Piotr Gruszczyński, Dorota Horodyska, Michał Komar, Marcin Kościelniak, Joanna Krakowska-Narożniak, Adam Krzemiński, Michał Lachman, Jacek Melchior, Mieczysław Orski, Redakcja miesięcznika Dialog, Freddie Rokem, Uta Schorlemmer, Weronika Szczawińska, Bolesław Taborski, Piotr Wojciechowski, Ewa Wąchocka, Stefan Çapaliku
0,0
Dialog, nr 11 ... Jürg Altwegg, Lidia...

Nierówna. Z jednej strony, ciekawa nieoczywista relacja z wyprawy rowerowej. Kilka świetnych porównań i dygresji. Inne są jednak za długie i bardzo subiektywne, przez co nużące.

Inteligentna, dowcipna, pozytywna książka filozoficzna. Polecam dla tych którzy chcą się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o czymś ważnym. Jak to u nas samych jest z wiarą i wątpliwością i sami jaki prezentujemy stosunek do świata i ludzi.

• Biografie, wspomnienia, pamiętniki, dzienniki, listy, rozmowy
  • Ebook
  • Literatura polska (1800-1990)
  • Książki podróżne
  • Podróżnicze
  • Bardzo
  • Portugalia

Dodaj cytat z książki O niewiedzy w praktyce, czyli droga do Portugalii