Sztuka życia 1 (1)/2011

czasopisma
Polityka
2011-01-01
2011-01-01

Okładka książki Polityka, nr 49 Edwin Bendyk, Sylwia Chutnik, Andrzej Czeczot, Agnieszka Krzemińska, Adam Krzemiński, Andrzej Mleczko, Daniel Passent, Stanisław Podemski, Redakcja tygodnika Polityka, Piotr Sarzyński, Ludwik Stomma, Adam Szostkiewicz, Stanisław Tym, Ewa Winnicka
Ocena 8,0
Polityka, nr 49 Edwin Bendyk, Sylwi...
Okładka książki POLITYKA nr 6 (2691). Pomocnik Historyczny Nr 1 (12). Norman Davies, Agnieszka Krzemińska, Wojciech Mazur, Wojciech Pogonowski, Jan Skórzyński
Ocena 10,0
POLITYKA nr 6 ... Norman Davies, Agni...