Odnaleziona odwaga

Dragona Rock Wydawnictwo: Psychoskok fantastyka, fantasy, science fiction
Psychoskok
odnaleziona odwaga Dragona Rock romans paranormalny wampiry demony wilkołaki miłość seks magia schizofrenia
fantastyka, fantasy, science fiction
2014-10-16

O rany to jest tak słaba książka,że aż momentami zabawna. Ostrzegam tylko dla ludzi o specyficznym rodzaju humoru. Sprawia przy tym wrażenie jakby wrzucono w nią tłumaczenia z google translate.

No cóż...może wbrew innym opiniom...nie mogłam się oderwać od książki ☺ Czyta się lekko...dla relaksu..w końcu po to są książki...czyż nie? 😊 Mam tylko jedno pytanie do autorki....kim są przyjaciele Subaru??? Nic o nich nie wiadomo,poza tym,że mają JAKIEŚ zdolności ☺ Poza tym....czekam na ciąg dalszy ☺

Po tą książkę sięgnęłam zupełnie przez przypadek nie wiedząc o czym jest i nie czytając opinii po prostu zaczęłam czytać. I cóż na początku nawet mi się podobała zaintrygowała mnie znajomość Liny i Sabaru chciałam wiedzieć jak się rozwinie ich znajomość i cóż rozwinęła się szybko bardzo szybko...potem wszedł wątek kryminalny to pomyślałam, że super coś się będzie działo...

Pamiętam, że akurat ta książka zapoczątkowała moją przygodę z twórczością Karoliny.
I chociaż gatunek ten nie należy do moich ulubionych to jednak "Odnaleziona odwagę" przeczytałam z prawdziwą przyjemnością. Wciągająca, lekka, intrygująca. To tylko kilka jej zalet.

Próbowałam ją przeczytać, ale jest tak kiepsko napisana...te dialogi...tak mnie to męczyło, iż szybko przerwałam o.O Co kto woli, ale czytając tyle książek stwierdzam, iż ta jest jedną z najgorszych jakie miałam w swoich łapkach.

Na wstępie mówię, że jestem rozczarowana. przez narrację miałam ochotę zakończyć książkę w połowie.
Historia, wątki czy motyw wydawały mi się banalne i nie zbyt oryginalne.
Wszystko to powtarza się w książkach tego typu i myślałam, że coś się zmieni. Rozczarowaniem był moment, gdy bohaterowie zostali zaatakowani. Myślałam, że autorka rozwinie to wydarzenie, a nie zakończy ...

Przeczytałam, nie żałuję, ale to wszystko. Książka miła do czytania, pomysł fajny ale jak dla mnie nie rozwinięty i trochę zmarnowany. Pojawia się dreszczyk niebezpieczeństwa (Tak, nareszcie!), trzeba się ukryć i tyle, oni są ukryci, bezpieczni, a niebezpieczeństwo znika... i tak parę razy, dreszczyk, porwanie, a nie spoko, to tylko tatuś chciał pogadać -.-
Początek...

Cała książka to jeden wielki miszmasz. Czego tu w niej nie było. Akcja rozgrywa się hmm błyskawicznie? Ale gdy psychicznie chora bohaterka okazuje się być "magiczna" to już dla mnie trochę przesada. Imiona bohaterów prześmieszne, co rusz gadające zwierzaki. Ehh szkoda słów

Oceny dobre, myślę będzie dobre. Czytam... Ludzie, jakim cudem to uzbierało aż tyle gwiazdek?! To było tak słabe, że aż dziwiłam się samej sobie, że ciągnę to dalej. Bohaterka, Lina... Rozumiem, że chora. Ja wszystko rozumiem. Ale 26-letnia kobieta, która wbrew pozorom kreowana jest na osobę całkowicie normalną, zachowuje się jak dziesięciolatka? I nagle cudownym sposobem...

Od jakiegoś czasu nosiłam się z chęcią przeczytania lekkiej, zabawnej, romantycznej książki. Najlepiej w stylu i duchu paranormal romance, który mógłby być wytchnieniem po ciężkiej, szarpiącej emocje i nerwy lekturze, jakie dotąd wybierałam. Zdecydowałam się na "Odnalezioną odwagę" Dragony Rock gdyż lubię sięgać po rodzimych autorów, a nie przypominam sobie bym poznała...

Dyskusje

• Ebook