Przejęcie

Wojciech Chmielarz Wydawnictwo: Czarne Cykl: Jakub Mortka (tom 3) Seria: Ze Strachem kryminał, sensacja, thriller
Czarne
Jakub Mortka (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Ze Strachem
Inne

W pewnym momencie zagmatwana, ale bardzo dobra.

Bardzo wciągająca, trudno się od niej oderwać. Jedna z lepszych książek sensacyjnych, jakie ostatnio czytałam.

Wg mnie najlepszy kryminał Chmielarza , najlepsza książka tej serii. Porusza sporo problemów społecznych i moralnych, może trochę ryć banie , zaskakuje do samego końca ,a rozwój naszego głównego bohatera to też bajka , generalnie polecam wszystkim lubiącym kryminały , i fanom chmielarza

Niektórzy ludzie z chciwości są zdolni do wszystkiego

W tej odsłonie przygód Jakuba Mortki wracamy do Warszawy i wcześniej znanych nam bohaterów. Pojawia się też Sucha i wielki "B" pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Podobał mi się watek główny i wszystkie sprawy poboczne. Akcja w Kolumbii z reklamą Coli była świetna i fajnie wprowadzała w historię. Dalej jestem zdania, że to ciekawi bohaterowie są największym atutem...

Czytałem dla rozrywki (są lepsze kryminały) i czytało się szybko. Dobrze skonstruowana intryga, z sensem. Czytałem bardziej z ciekawości dla samego Mortki.

Niby świetna, ale czuję lekki niedosyt. Może spodziewałam się trochę innego zakończenia... Po tylu intrygach, splotach akcji i zawirowaniach. No cóż. I tak uwielbiam prozę Chmielarza. Zabieram się za kolejną część.

Może tytuł trochę nie trafiony. Każda książka jednak tytuł jakiś mieć musi. Szukając dobrej rozrywki coraz częściej sięgam po Chmielarza, który gwarantuje to czego od kryminału lub thrillera się wymaga.

Pierwsze moje starcie z Mortką. Było dobrze, lekko się czyta jednak końcówka słaba. Jak dla mnie Chmielarz ma lepsze kryminały....

Szukam dobrej rozrywki na oderwanie od życia. Jest! Nic ciężkiego. Łatwo się czyta. Ale wiarygodnie. Pławię się w polskich realiach. Podążam za postaciami. Jestem wciągnięta, Chwalę, że wreszcie to to, czego szukałam. Już zostało tylko 89%. Nawet akcja jakaś jest, choć nie oczekiwałam!
Co?
Aha, takie streszczenie zakończenia. Taka łupka z fistaszka sklejona taśmą.
¿Valió...

Dyskusje