The Mayan Conspiracy

Graham Brown Wydawnictwo: Ebury Press Cykl: Danielle Laidlaw (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
9780091943080
Majowie

Okładka książki Bunt morza Graham Brown, Clive Cussler
6,8
Bunt morza Graham Brown, Clive...
Okładka książki Projekt „Nighthawk” Graham Brown, Clive Cussler
6,7
Projekt „Night... Graham Brown, Clive...
Okładka książki Tajemnica faraona Graham Brown, Clive Cussler
7,2
Tajemnica faraona Graham Brown, Clive...
Okładka książki Statek widmo Graham Brown, Clive Cussler
7,4
Statek widmo Graham Brown, Clive...
Okładka książki Punkt zero Graham Brown, Clive Cussler
7,3
Punkt zero Graham Brown, Clive...
Okładka książki Sztorm Graham Brown, Clive Cussler
7,0
Sztorm Graham Brown, Clive...

Trzyma w napięciu

Świetna książka. Połączony Rollins + Brown + trochę Cussler. Tematyka ciekawa. Nawet nie zauważyłem jak ją skończyłem.

Zgadzam się w pełni z opinią Blasphemer'a.
Średnia, dobrze napisana.

Typowa przygodówka,dobra do zabicia czasu w pociągu.Czyta się bardzo dobrze i szybko,ale to literatura bez ambicji i dotknięcia czegoś głębszego. Przygodówka też może poruszać ważne tematy,głębie ludzkiej psychiki czy istotny współczesny temat.Tu mamy bardzo przeciętną powieść do szybkiego przeczytania i niestety szybkiego zapomnienia.

N-ty klon Indiany Jonesa, Clive'a Cusslera i Dana Browna w jednym. Czyta się szybko, a jeszcze szybciej się zapomina.

W porównaniu z książkami Berrego, Dana Browna, Rollinsa taka sobie.

Ciekawa lektura, choć przyznam szczerze, że liczyłam na coś więcej po wstępie. Do pewnego momentu bardzo szybko mi się czytało, lecz później książka traciła swój początkowy urok, więc stąd moja dość średnia ocena. Z pewnością, gdybym była fanem sci-fi, to spodobałaby mi się bardziej.
Szczerze wątpię, czy sięgnę po resztę książek tego autora, choć przyznam szczerze, że było...

Nie czytam w zasadzie takich typowo przygodowych książek i nie żałuję, że po tą sięgnęłam. Naprawdę ciekawa, lekko fantastyczna, że tak powiem.

Po przeczytaniu kilku opinii spodziewałam się nudy. Czekałam na nią przez całą książkę, ale się nie doczekałam! Książka trzyma w napięciu, jest ciekawa i barwna.
Polecam

całkiem sympatyczna pozycja... napisana w łatwo przyswajalnym stylu, nie zaśmiecona milionami zbędnych informacji przygodówka, z elementami rodem z horroru, czy też wręcz SF...niestety nie mogę napisać, że czytałam ją z zapartym tchem, ale lubię przygodówki i raz na jakiś czas po nie sięgam :)

• 2013
  • Chcę w prezencie