Historia z humorem. Karykatury i plotki z brodą

Okładka książki Historia z humorem. Karykatury i plotki z brodą
Bogdan BoruckiWojciech Kalwat Wydawnictwo: Mówią Wieki historia
historia
Mówią Wieki
2011-12-01
2011-12-01
Historia Polski Historia powszechna Humor satyra

Okładka książki Dziedzictwo II Rzeczypospolitej. Wokół Niepodległej Wojciech Kalwat, Michał Kopczyński, Robert Kostro
Ocena 0,0
Dziedzictwo II... Wojciech Kalwat, Mi...
Okładka książki Bolesław Wstydliwy Tomasz Bohun, Tomisław Giergiel, Bartłomiej Gutowski, Marcin Hlebionek, Wojciech Kalwat
Ocena 10,0
Bolesław Wstyd... Tomasz Bohun, Tomis...
Okładka książki Świętokrzyskie widoki. Kieleckie i Sandomierskie w dawnej fotografii z kolekcji Towarzystwa Opieki nad Zabytkami Przeszłości Tomisław Giergiel, Piotr Jacek Jamski, Wojciech Kalwat, Lidia Ujazdowska
Ocena 0,0
Świętokrzyskie... Tomisław Giergiel,&...

Pomysł ciekawy, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Ta książka to chaos w czystej postaci- wymieszane według dziwnego klucza (?) historie i mnóstwo drażniących literówek oraz niedokończonych zdań. Wygląda na to, że książka wprost od autorów trafiła do druku, a szkoda, bo mogłaby być ciekawą pozycją.

Polecam.

Polecam.

Anegdoty w większości wyjęte z szerszego kontekstu, przez co często średnio zrozumiałe i jeszcze rzadziej zabawne. Do tego w książce roi się od błędów interpunkcyjnych, literówek itp.
Można sobie śmiało darować.

Można sobie śmiało darować.

Jeśli ktoś chce się przekonać jak wygląda książka, przy której na pewno nie pracował żaden korektor, powinien przeczytać tę ;)

Dodaj cytat z książki Historia z humorem. Karykatury i plotki z brodą

Ciekawostki historyczne