Windmills of the gods

Okładka książki Windmills of the gods
Sidney Sheldon Wydawnictwo: HarperCollins kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
HarperCollins
2006-08-07
Data 1. wydania:
2006-08-07
angielski
Sensacja kryminał Polityczna Rumunia USA

Zgadzam sie z Dortek. Końcówka była fascynująca. Mam sentyment do tej książki, bo była moją pierwszæ, którą przeczytałam w oryginale.

Naprawdę bardzo lubię książki Sheldona, ale "Wiatraki bogów' nieco mnie rozczarowały. Książka miała swoje lepsze i gorsze momenty. Końcówka natomiast była bardzo wciągająca.

• 2014
  • Kryminały

Dodaj cytat z książki Windmills of the gods