Windmills of the gods

Sensacja kryminał Polityczna Rumunia USA
kryminał, sensacja, thriller
angielski
Sensacja kryminał Polityczna Rumunia USA

Zgadzam sie z Dortek. Końcówka była fascynująca. Mam sentyment do tej książki, bo była moją pierwszæ, którą przeczytałam w oryginale.

Naprawdę bardzo lubię książki Sheldona, ale "Wiatraki bogów' nieco mnie rozczarowały. Książka miała swoje lepsze i gorsze momenty. Końcówka natomiast była bardzo wciągająca.

• Kryminały
  • 2014
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Windmills of the gods