My mordercy i inne nowele

Johan Borgen Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich literatura piękna
Józef Giebułtowicz, Beata Hłasko
Wydawnictwo Poznańskie
norwegia literatura skandynawska literatura norweska
literatura piękna
Józef Giebułtowicz, Beata Hłasko
Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich
norwegia literatura skandynawska literatura norweska

Okładka książki Tam gdzie fiordy: Antologia nowel i opowiadań norweskich Tarjei Vesaas, Alexander Lange Kielland, Kåre Holt, Johan Bojer, Sigurd Hoel, Peter Egge, Johan Borgen, Torborg Nedreaas, Cora Sandel, Torolf Elster, Amelie Skram, Oskar Braaten, Regine Normann, Sigurd Evensmo, Jonas Lie, Aksel Sandemose, Øivind Bolstad, Finn Havrevold, Arthur Omre, Johan Falkberget, Sven Elvestad, Arne Garborg, Thomas Krag, Sigbjørn Obstfelder, Hans Kinck, Nils Johan Rud, Tryggve Andersen, Ingvald Svinsaas, Kristian Elster, Magnhild Haalke, Nini Roll Anker, Bernhard Folkestad, Hans Aaurud
6,8
Tam gdzie fior... Tarjei Vesaas, Alex...