Jak wygrać wybory?

Okładka książki Jak wygrać wybory?
Artur Dmochowski Wydawnictwo: Słowa i Myśli literatura piękna
literatura piękna
Słowa i Myśli
2014-04-09
2014-04-09
wybory jak wygrać wybory? marketing polityczny publicystyka wywiady lider polityk kampania wyborcza

Przeciętny uczestnik wyborów parlamentarnych powie, że walka toczy się między partiami. Czytelnik książki Dmochowskiego wie natomiast, iż starcie odbywa się w obrębie komitetów wyborczych. Jak to? - zapytacie. W poszukiwaniu odpowiedzi trzeba zajrzeć do publikacji.

O kompetencjach naukowców (prof. Zybertowiczu, prof. Dudku i dr. Flisa) nie wspominam, bo sami o sobie...

• Polityka, publicystyka i ekonomia
  • 2017
  • Chcę w prezencie
  • Polityka RP
  • Polityka

Dodaj cytat z książki Jak wygrać wybory?