Czas strachu . Terroryzm. Europa. Polska

Artur Dmochowski Wydawnictwo: Słowa i Myśli literatura faktu
Słowa i Myśli
literatura faktu
2015-09-11

Chociaż korzenie terroryzmu sięgają jeszcze czasów starożytnych, to właśnie w XXI wieku stał się on jednym z największych problemów wielu krajów. Od zamachów, które miały miejsce 11 września 2001 r. w Stanach Zjednoczonych, poprzez ataki w Londynie czy Madrycie, aż po stworzenie terrorystycznego Państwa Islamskiego. Ogromna część świata żyje w ciągłym zagrożeniu....

• Kryminologia/kryminalistyka
  • 2016