Dalia

Lucky
Miłość nieznajoma wypadek zmiany przyjaźń
literatura piękna
Miłość nieznajoma wypadek zmiany przyjaźń

Autorka chciała stworzyć najbardziej irytującą i nie dającą się lubić bohaterkę. Udało się jej to idealnie! Anna/Dalia to rozkapryszona, infantylna i nijaka osoba. A jej perypetie są żenujące.

Na półkach: , , , ,

Rafał student archeologii po rozstaniu ze swoją dziewczyną Bajką potrąca dziewczynę na chodniku bardzo zauroczony nią poznaje tylko dziewczyny imię,która ma na imię Dalia.
A Ania i Luiza rozpoczynają studia,poznają złe towarzystwo,które zmieni ich życie. Czy Rafał pozna już tajemnicę Dalii?
Czy powie Ania prawdę Mariuszowi?
Taka mdląca historia nie zainteresowała mnie i...

W tej części bardzo wkurzało mnie zachowanie Anki. A mianowicie gra na dwa fronty.

Księżka "Dalia" jest typowo komercyjna, a jej wątki są na siłę wymyślone i nie ma w niej nic prawdziwego. Bohaterka Ania kocha Mariusza, ale zdradza go z innym, któremu przedstawiła się jako Dalia (bo przecież nie mogła wymyślić Marysi albo Krysi), tylko po to aby zobaczyć jak to jest złamać komuś serce. Żal.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• BABCIA
  • Wymienię / Sprzedam